HARMONELO

Při registraci použijte číslo 211096.


Harmonizace FYZICKÉHO ZDRAVÍ

Harmonizace DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

Harmonizace V OBLASTI PREVENCE


Poradna, prodej.

KONZULTACE ZDARMA ohledně PROBIOTIK NA MÍRU, TESTU a sirupůCO MIKROBIOM V TĚLE OVLIVŇUJE?Střevní bakterie ovlivňují nejen trávení a vše s tím spojené, ale také naší imunitu ze 70 – 80% a psychiku. Známá je osa střevo – mozek, ve střevech je vysoký počet nervových zakončení a tvoří se zde až 95% serotoninu. Důležitý je správný poměr pro- a protizánětlivých bakterií. Přemnožení některých kmenů má spojitost s nízkou imunitou, alergiemi, intolerancemi, obezitou, únavou, diabetem 2. typu, problémy se srdcem, častou plynatostí, zažívacími potížemi, zácpou, průjmy, špatnou náladou, depresemi, infekcemi, záněty. Hraje velkou roli při léčbě onemocnění.

TAJEMSTVÍ ŠTÍHLÝCH LIDÍ: 

VĚDĚLI JSTE, že bakteriální kmeny mohou získat z potravy různé množství energie? Přemnožení některých bakterií tak vede k tomu, že si z potravy vezmou více energie a ta se pak může přeměnit na tuky, jejichž přebytek tělo ukládá do tukových zásob.

CO VŠE PŮSOBÍ NA NÁŠ MIKROBIOM? :

Na naše střevní bakterie negativně ovlivňuje nekvalitní strava, chemické přísady, nedostatek vlákniny, kterou se bakterie živí. Zabíjí je také stres, špatné životní prostředí, některé léky jako třeba antibiotika či různá onemocnění.

Zakysané potraviny mohou zvýšit množství jednotlivých bakterií, nemohou ale zvýšit nezbytnou rozmanitost druhů. Pokud již například po antibiotikách o určité kmeny bakterií zcela přijdeme, strava již nemusí k jejich obnově stačit.

Když pouze jídelníček k úpravě potíží nestačí, mohu nabídnout osvědčené sirupy vyvinuté týmem předních vědců v brněnské laboratoři se skvělými referencemi uživatelů.


..