AURA - jiskřivá vitalita

Aura - jiskřivá vitalita

Oživující energie v dobách ustrnutí a neschopnosti se rozhodnout, či posunout z místa. Opuštění vnitřního šedivého prostoru. Vnímej plamen svíčky jako plamen svého TVOŘIVÉHO OHNĚ UVNITŘ, jenž se oba spojují, aby byla vznícena ta tvořivá síla, která přináší nepředstavitelně velké výsledky Afirmace: JÁ JSEM ta mocná Přítomnost této čilé zářící energie, která proudí mou myslí a mým tělem a která odmítá vše, co jí není rovno. Já se navždy stavím do této čilé zářící energie RADOSTI.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, tuto energii uvolňuje a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet. Bachova esence - 36,37. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ze spodu svíčky.Náramek záměru doporučuji po zapálení sundat, nebo rolovat směrem dolů.


350,00 Kč