Krystalické léčení : Trvalá láska

Krystalické léčení : Trvalá láska

 Bolest z rozchodů, zahojení , odpoutání, odpuštění, úleva, ochotné přijetí své minulosti.

Láskyplné přijetí tě zcela pohltí do energie této svíčky a zlehka tě obejme závan úlevy. Láska je nejmocnější a dokáže vše zhojit. Vzpomínka může bolet, ale trvale zůstává nakonec jen láska. Milovaní, kteří již nejsou jsou stále blízko. Ovlivnily tvou minulost, ovlivňují současnost a budoucnost. Ve chvílích ticha můžeš jejich přítomnost cítit. Věz, že ti nechtěli ublížit, jen se naplnilo jejich poslání, doručili vzkaz, který ti ukazuje směr, kterým se máš vydat.

Vzkaz : Držet se bolesti není žádná ctnost. Hodnotu má to, že jsi ve schopnosti se ze svého trápení pozvednout. V bolesti je skryto sdělení, které si žádá tvou pozornost. Každé utrpení vždycky skrývá nějaké požehnání, jako například možnost naučit se trpělivosti a soucítění, naučit se odpouštět, být silní a především se naučit pečovat o svou vlastní zahrádku, o lásku k sobě. Miluj své bližní jako sebe sama.

 Jakmile se objeví za utrpením vzkaz, který při této meditaci pochopíš, smutek se rozpouští. Toto nastane a  vnitřní mír bude zjevnější. Společně s plamenem je odevzdána bolestná situace s důvěrou, že byla vyřešena na duchovní úrovni, a s vědomím, že se to teď projeví také na fyzické úrovni.

 Otevřená náruč daru smírného řešení, uzdravení a zázraků.

 Afirmace: Vnímám dary obsažené v této bolestné chvíli . Odevzdávám tuto situaci s láskou a vírou Nekonečné moudrosti. Děkuji za společný nádherný čas, za poselství, které provází světlo mých zítřků. Děkuji.

 Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence levandule a ambra. Bachova esence - 16 29, 38. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Minerál křišťál ze spodu svíčky.


333,00 Kč