Sluneční mandala s energií plodnosti NEDOSTUPNÉ

Sluneční mandala s energií plodnosti.

Otevírá prostor zázraků. Energie ženskosti a mateřství, zosobňuje ženství, lásku, péči, odpuštění a soucitné pochopení. která se vztahují nejen k početí nového života, ale k početí všeho, co potřebujete pro svůj osobní rozvoj. Se sluneční výživou se roztáčí srdeční čakra, dochází k odstranění překážek emocionální nerovnováhy, a otevírá se vaše srdce. 

Propojení energie lásky, pochopení , odpuštění, přijímání a důvěry. Nános zloby, nepochopení, domněnek nás dovedl k odloučení. Očistná vizualizace nás vede k čistému srdci, barvy zde vytváří prostor k pročištění. Mandala Slunce pro ukotvení ,propojení, spojitost.

 Zbavením nánosů se čistí prostor pro nové, podporuje se výměna Božské energie.

 Afirmace, vyslovuj nahlas: Mám sílu a odvahu a vůli, vytvářím nové zkušenosti, spojuji se se svou i Vesmírnou silou a důvěřuji . Vítám ve svém životě zázraky, ve všem co dělám se mi daří a mám odvahu žít své sny. Můj život je každým dnem báječnější, o všechno je postaráno a mám ve všem štěstí. Při zapálení je vhodné myslet si na své přání.

 Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č 13.. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie . 

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet , Bachova esence, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ve spodu svíčky.


333,00 Kč