Projasnění - Božské světlo : Krystalické léčení

Krystalické léčení : Projasnění - Božské světlo

Vnitřní síla, zdroj energie, možnosti, změny, strachy a pochybnosti.

Božské světlo je prvotní energie a síla. Stvoření začíná vyzařováním světla vědomí Já jsem. Je nejvyšší projevenou energií : působí božsky.

Světlo působí v duchu stejně jako světlo zevní: zahání tmu a temnoty. Nemilosrdně rozpouští svou září veškeré pochybnosti a strachy v nás. . Svou mocí nás přímo vrací zpět do života v Bohu. V tomto smyslu patří mezi nejmocnější síly.

Jako každá energie i světlo se může vytratit. Můžeme o něj přijít .. Chceme-li si je udržet, musíme je proto nezbytně posilovat a chránit před zbytečnými ztrátami. Světlem pomáháme druhým na stezce, což je obrovská pomoc, ale současně může být i naše oběť a ztráta. Darované světlo v pomoci ztrácíme ve prospěch druhých. Proto je tuto pomoc potřeba vědomě řídit, abychom ze svého světla natolik nerozdali.

Čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s pomocí této energie se začnete mít rádi, brána k sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové …

Andělka božského záměru.

Jin - Jang : dva základní principy vzájemně se doplňující, kdy jeden bez druhého nemůže existovat, jeden se rodí z druhého, vytvářejí jednotu, která tvoří vše v celém Vesmíru, tedy i vaše ABSOLUTNÍ ŠTĚSTÍ. Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č.20, 4. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Palmový krystalický vosk 480g, 16/6/6 cm, vonná esence Ambra , Levandule, Bachova esence , podložka břidlice, akryl. Krystal ve spodu svíčky. Přízdoba z pryskyřice, korálky na drátku


399,00 Kč