Projasnění - Božské světlo NEDOSTUPNÁ

Projasnění

Božské světlo je prvotní energie a síla. Stvoření začíná vyzařováním světla vědomí Já jsem. Je nejvyšší projevenou energií : působí božsky.

Světlo působí v duchu stejně jako světlo zevní: zahání tmu a temnoty. Nemilosrdně rozpouští svou září vše zlé v nás. . Svou mocí nás přímo vrací zpět do života v Bohu. V tomto smyslu patří mezi nejmocnější síly.

Jako každá energie i světlo se může vytratit.Můžeme o něj přijít .. Chceme-li si je udržet, musíme je proto nezbytně posilovat a chránit před zbytečnými ztrátami. Světlem pomáháme druhým na stezce, což je obrovská pomoc, ale současně i naše oběť a ztráta. Darované světlo v pomoci ztrácíme ve prospěch druhých. Proto je tuto pomoc potřeba vědomě řídit, abychom ze svého světla natolik nerozdali.

V kombinaci s růženínem čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s jeho pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové …

Andělka božského záměru.

Palmový krystalický vosk, 480g, 16/6/6 cm, vonná esence Tibet , podložka břidlice akryl, náramek300,00 Kč