Síla tvých čaker : Krystalické léčení

Síla tvých čaker: Krystalické léčení

Energie rovnováhy, odstranění poruch, bloků a deformací. Narovnává mezilidské vztahy, harmonizuje život. Laskavé vedení vesmíru, kdy plamínek spaluje vše co je těžké, a nepřející, a uvolňuje se se místo pro nové a krásné energie.

Toto cvičení lze provádět kdykoliv a kdekoliv : Představujte si vizuálně nebo v duchu paprsek bílého světla - nejzářivější, jaký si dovedete představit, jak vstupuje hluboko do vašeho těla. Každou barvu čakry si vizualizujte jakkoliv to jde, stačí i jen myslet na pojmenování, či jako na barevnou kuličku. Pociťujeme, jak bílé světlo čistí, leští a rozšiřuje nejprve vaši červenou kořenovou čakru, pak si představte nebo prociťujte, jak bílé světlo čistí a rozšiřuje vaši oranžovou sakrální čakru, která je uprostřed mezi vaším pupkem a kořenovou čakrou. Poté bílé světlo pročišťuje žlutou čakru solar plexu, přímo za vaším pupkem. Dále bílé světlo zahřívá vaši hruď a zvyšuje velikost a jasnost smaragdově zelené srdeční čakry. Bílé světlo otevírá, čistí a rozšiřuje vaši světle modrou krční čakru v oblasti krku.. Následně bílé světlo aktivuje, pročišťuje a rozšiřuje vaši indigově modrou čakru třetího oka, umístěnou mezi tělesnýma očima. Nakonec bílé světlo opět vychází ven vaší korunní čakrou v barvě královského purpuru na temeni vaší hlavy. Všechny vaše čakry jsou teď co do velikosti stejné a všechny zevnitř září . Můžete pocítit rotaci, nezapomínejte každou čakru důsledně prodýchat.

Pro pro hojivý proces, aby mohl působit je zakomponována Bachova esence 39, krizová esence pro širší spektrum uklidnění. Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Levandule, Ambra, Bachova esence 39 ,podložka břidlice, akryl a ubrousková technika, náramek pro připomínání záměru. Zakomponovaný krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie


350,00 Kč