Tvořím láskyplné vyjádření: pátá čakra

Tvořím láskyplné vyjádření : Světelný štít, pátá čakra.

Komunikace, ochrana, aktivace světelného štítu, vyjádření, asertivní komunikace. Mandala v barvě páté čakry a téma, která se s touto čakrou pojí.

Višuddhi, neboli pátá čakra ovlivňuje naši komunikaci, vyjadřování, schopnost přijímat a vysílat jasné a zřetelné informace. Téma vyjádření pocitů. Energie svíčky napravuje vztah k sobě, i k ostatním, vymezuje osobní hranice. Vše je jen v našich rukou, mysli a srdci. Bezpečí je stav naší mysli. Při meditaci zapoj vědomý dlouhý nádech do oblasti hrdla, nebo nádech přes ruličku jazyka a dlouhý výdech nosem. Představuj si světle modrou rotaci v oblasti hrdla. Mantra HAM.

Světelný štít může mít různé barvy, ty se dají vrstvit za různými účely. Bílá barva: celková ochrana Modrá barva: mentální ochrana Zelená barva: ochrana zdraví Růžová barva: ochrana pozitivní mysli Fialová barva: duchovní ochrana Andělská bytost ti připomíná, že bezprostřední příčinou zranitelnosti je to, že jsi na úrovni podvědomí a své mysli předa/a moc něčemu, co stojí mimo tebe.. Věz, že ve tvé moci je stvořit si ochranný štít bezpečí a že se můžeš rozhodnout cítit se pod ochranou. Kdykoli a kdekoliv. Strach oslabuje naši auru.

Afirmace, vyslovuj nahlas: Všechny pocity nebezpečí a zranitelnosti se uzdravují. na jejich místo přichází poznání, že jsem v bezpečí, pod ochranou. Jsem v bezpečí a jsem bez obav. Jsem vždy chráněna. Děkuji

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet. Bachova esence - 4,6, 14.. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Minerál křišťál ze spodu svíčky.Přízdoba korálky na drátku doporučuji při zapálení sundat, neco rolovat dolů.


333,00 Kč