Utajený Bůh v nás: Laskavá ústa

Utajený Bůh v nás - Laskavá ústa

Zdravá sebe laskavost není sobectví ! Je to způsob jak se konečně cítit šťastně.

Bachova esence č.4 pomáhá k vlastnímu a zároveň laskavému vyjádření názoru a udržení si svých pevných hranic.

S empatií k druhým. Energie této svíce navádí ke ctění své hranice, zároveň však k respektu k druhým, k vnímání svých pocitů a schopnosti otevřeného projevu. Bez výčitek a programů poslušné bytosti jak se co má a musí. Učí říkat jasné NE.

Podpora krásy duše, plamen svíčky symbolizuje světlo na zemi, očistnou a léčivou energii, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.. Dovolit si, zasloužit si, nebránit se.

Proces léčení ( vyslovit nahlas ): Přerušuji všechny svazky, které jsem vědomě, či nevědomě uzavřela s ostatními a které jim daly moc nad vnímáním sebe sama . Propůjčily jim autoritu, uznávat či odmítat vše, co je se mnou spojené. Můj hlas, moje tělo, mou tvořivost, moji duchovnost, a můj způsob žití. Já nyní svou vnitřní krásu vnímám svobodně a obracím se k sobě s laskavostí a soucitem, abych se spatřila očima nepodmíněné lásky.. ..Ať se nyní děje……


Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet,. Bachovy esence, podložka břidlice, akryl. Náramek Lávový kámen je nosičem silné energie a probouzí ji i v nás. Boří zacyklenou únavu a letargii. Silný ochranný kámen, a proto se vyplatí jej nosit jako amulet. Rozhodně při zapálení svíčky doporučuji sundat nebo rolovat dolů. Tento kámen probouzí skrytou energii, díky níž proudí radost a důvěra v život. Je to silný ochranný amulet, pomáhá proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života a depresím. Obnovuje a podporuje proud životní síly, dobrou náladu. Silné spojení s Matkou Zemí a vnímání vlastní síly.


350,00 Kč