Krystalické léčení : Luna

Krystalické léčení : Luna

Měsíc, cykly, intuice,, jemnost, vnímavost, harmonie , cyklická žena. 

Luna provází na noční obloze, a ovlivňuje veškeré dění . Ztvárňuje skrze svou záři a energii vše, co se podřizuje cyklu

 Luna jako výrazná energie přišla připomenout, že vše má svůj správný čas. Vše je přirozené, v načasování a v příležitosti k tomu, aby byl život prožíván v jeho plné pestrosti. 

 Energie naladění se do života s rytmem přirozených cyklů, tak aby vše mohlo plynout s proudem, aniž by bytost kráčející po zemi musela bojovat sama proti sobě.

Afirmace : Přichází čistá láskyplná energie přes tuto svíčku. Tato energie se stává součástí přítomnosti mého bytí, mých cyklů. Cítím ji a prožívám ve svém těle, v místě svého srdce, v každém okamžiku .Tato silná láskyplná energie je zdrojem rovnováhy a naladění. Vítám do svého života rovnováhu a hojnost Děkuji. Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č .10. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Marmara, Bachova esence, podložka břidlice, akryl, dekorace perličky na drátku, krystal ve spodu svíčky.333,00 Kč