Andělské krystalické léčení : LEA - Esence, přijetí a prožívání

Andělské krystalické léčení : LEA - Esence, srdce, přijetí, prožívání

Lea je bohyní bezpodmínečné lásky, která k tobě přichází jako čistá láskyplná esence přes tuto svíčku. Stane se součástí přítomnosti tvého bytí. Budeš ji cítit a prožívat ve svém těle, v místě svého srdce, v každém okamžiku .Tato silná láskyplná energie je nezávislá na nikom a ničem. Neřeší minulost, je stále přítomna, přijímá a dává. Nemá hranice. Lea ti pomáhá si rozpomenout a znovu se spojit se svou životní esencí, protože ty jsi tou pravou esencí která miluje a je milována .. 

Afirmace, vyslovuj nahlas: Všechny pocity nebezpečí a zranitelnosti se uzdravují. Jsem připravena se uzdravit. Jsem ochotna odpustit. Pevný láskyplný vztah rozjasňuje můj život.. Děkuji. 

 Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č. 10. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet, Bachova esence podložka břidlice, akryl, malba na svíčku -akryl a tekuté perly. Krystal ve spodu svíčky.


350,00 Kč