Andělské léčení : Uvolnění přijetí

Uvolnění přijetí

Tato svíce k tobě přichází s léčivou energií, která odstraňuje všechny bloky propojené se strachem z odmítnutí. Zelená barva napomáhá duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu uzdravení , barva je předurčena archanděli Rafaeli.

V každém okamžiku, kdy se zdráháš říci si o pomoc , podporu či útěchu v obavách , požádej o ni nejdříve ve svém soukromí,

Žádej a bude ti dáno. Je jedno, že v tvé mysli není momentálně konkrétní podoba osoby, která by tvé potřeby realizovala, či jim porozuměla, nech Vyšší moc, ať se postará o tvé trápení. Zároveň dovol energii svíce, ať uvolňuje tvé obavy z různých představ ponížení.

Proces léčení : To co chci, chce také mě, a já jsem otevřená a ochotná přijmout veškerou pomoc, která ke mě přichází. Opouštím falešnou představu a strach, které mi říkají, že mé potřeby nejsou důležité. Důvěřuji vyššímu řádu, že všechny mé potřeby budou naplněny, Děkuji.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet,. Bachovy esence č. 20, ,podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly, malý kovový andílek ve spodu svíčky.


300,00 Kč