Hojnost hojností : Krystalické léčení

Hojnost hojností : Krystalické léčení

"Proces léčení ( vyslovuj nahlas) _- S nepodmíněnou láskou přijímám všechny hmotné i duchovní dary, které mi náleží a přijímám je s naprostou důvěrou a vděčností. Zasloužím si tyto vesmírné dary. Dovoluji si mít vše co potřebuji ke svému harmonickému bytí a přichází ke mně mnohem víc…. Děkuji."

Zářící proud vesmírné hojnosti. propojení se vším na co mám od Boha právo. Úspěch. Energie a rezonance ochoty přijímat, od malých pozorností po nekonečné obdarování s pokorou a vděkem.

Andělská podpora blahobytu. energie přitahuje peníze, bohatství a hojnost v hmotné i v nehmotné rovině. Aktivuje příležitost k získání peněz. Kromě toho zlepšuje lidské vztahy.

Takto působí energie svíce působí na naši změnu vibrací.

Bachova esence 24, náramek doporučuji při zapálení sundat, nebo rolovat dolů, lze nosit pro každodenní připomenutí záměru. Zakomponovaný krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Palmový krystalický vosk 370 g, 16/6 cm. Podložka břidlice a akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ve svíčce,,  esence ALOE, Bachovy esence.

350,00 Kč