Posvátná vnitřní síla : Rozvoj

Posvátná vnitřní síla: rozvoj.

Plamen s velice silnou energií nových začátků.Ochraňuje před neúspěchem, čistí vztahy . Paprsek pomoci a životního úspěchu. Nádherná nová energie a naladění na propojení. Očista nánosů, které jsou usazeny již dlouhou dobu. Rozpouští začarovaný kruh a vnáší silné světlo naděje. Bachova esence č. 7 pro vystoupení ze zacyklení, esence č. 5 usnadňuje rozhodování. Určena k osobnímu rozvoji a růstu. Povzbuzuje sebevědomí, dodává odvahu, celkově je svíčka laděna pro období rozhodování, zároveň nám , díky vloženému krystalu křemene harmonizuje sedmou, korunní čakru. Ta se v harmonii se projevuje intuitivními znalostmi a velkou moudrostí. Naším vědomím prochází silné uvědomění si sebe.

Proces léčení ( čti nahlas): Jsem plná energie a mám sílu uskutečnit své myšlenky. Nechávám odejít všechny strachy, které mě odrazují od mých nápadů.Dovoluji svým vizím, aby se stali tím, čím chtějí být,a sloužily tak životu.Uskutečněním svých myšlenek uvolňují svou sílu pro další nápady a inspirace. Děkuji nepodmíněné lásce, která mi ve všem pomáhá.Děkuji.

Ve svíčce je zakomponován krystal křemene ze zdejší lokality - síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení, jako silný zesilovač energie slunce, jenž negativní energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Zvyšuje naše duchovní síly, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Působí na korunní čakru a ostatní čakry čistí.

Palmový krystalický vosk, 370, g, 16/6 cm, vonná esence Tibet, Bachovy esence, podložka břidlice, akryl, malba na svíci akryl a tekuté perly, zakomponovaný krystal ve spodu svíčky.


333,00 Kč