Klidné čerpání : Krystalické léčení

Klidné čerpání - Krystalické léčení

Mandala prvotní energie a síly.

Harmonizuje život, který je plný potenciálů, schopností cokoliv udělat a který občas nezachází šetrně s tím, co je mu dopřáno. Posiluje odpočinek a načerpání nových sil k plánům a a činnosti, ke změnám, které ještě více napomáhají tvým záměrům.

Je to svíce rozvahy a vize, a rozložení sil .Bachova esence 22 pomáhá narovnat rozložení sil.

Andělka na podložce zesiluje záměr a vybízí k pochopení, že jsou momenty, kdy je potřeba jen sednout a pozorovat jak se věci dějí sami.

Proces léčení:

Řekni nahlas- opouštím falešnou vinu a strach, která mi říká, že mé potřeby nejsou důležité. Vzdávám se lživého přesvědčení, že odpočinek je mrhání času, a nemá smysl. přijímám zdravý, posvátný a produktivní odpočinek a jeho štěstí., Uvědomuji si, že odpočinek a aktivita jsou ve vzájemné rovnováze a podporují se. Když odpočívám, probíhá mocné a posvátné léčení. Toto vše nyní přijímám od nepodmíněné lásky.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. Palmový krystalický vosk 370g, 16/6 cm. podložka břidlice a akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly, zdobeno náramkem pro připomenutí záměru- nutno sundat při zapálení svíčky, Krystal ve spodu svíčky, esence Levandule Ambra, Bachova esence, krystal ve spodu svíčky.


350,00 Kč