Krystalické léčení : Milovaní, kteří již nejsou....

Krystalické léčení : Milovaní,  kteří již nejsou.... 

 Rozloučení, zahojení , odpoutání, odpuštění, úleva.

Milovaní, kteří již nejsou na Zemi, nejsou daleko; vlastně jsou docela blízko. Ve chvílích ticha můžeš jejich přítomnost cítit. Jejich návštěvy jsou skutečné a je důležité věřit své intuici. 

Možná zaznamenáš, že tě drazí zesnulí navštěvují ve snech. Věz, že jsou šťastní, nic je netrápí a to samé chtějí i po tobě... Chtějí spolu s tvým Strážným andělem pracovat na dosažení klidu. Tato svíčka je portálem energií vzkazu Archanděla Azraela., jehož role je vznešená, obklopuje DUŠE láskyplným světlem, které povzbuzuje a uklidňuje. 

Vzkaz : Držet se bolesti není žádná ctnost. Hodnotu má to, že jsi ve schopnosti se ze svého utrpení pozvednout. V utrpení je skryto sdělení, které si žádá tvou pozornost .Tato svíčka pracuje na rozpoznání daru, který tvé trápení přineslo, a následně aby mohlo toto trápení soucitně odplynout. Ať už je příčinou bolestivých pocitů ztráta a následný strach vázaný na nový vztah, finanční situaci, starost o milovanou bytost nebo nerovnováhu v těle, postup je stejný. 

 Nyní se zhluboka nadechni a soustřeď se na téma, které tě trápí. Dechem uklidni svou mysl a potom požádej o pomoc při odhalení toho, jaký dar je ukryt v této bolestivé situaci. Každé utrpení vždycky skrývá nějaké požehnání, jako například možnost naučit se trpělivosti a soucítění, naučit se odpouštět, být silní a podobně. Jakmile se objeví za utrpením vzkaz - dar, který vám má otevřený PORTÁL zprostředkovat, už se nebude domáhat vaší pozornosti. Smutek se rozpouští. Jakmile toto nastane, vnitřní mír bude zjevnější. Společně s plamenem je odevzdána bolestná situace Bohu s důvěrou, že byla vyřešena na duchovní úrovni, a s vědomím, že se to teď projeví také na fyzické úrovni. Otevřená náruč daru smírného řešení, uzdravení a zázraků.

 Afirmace: Vnímám dary obsažené v této bolestné chvíli . Odevzdávám tuto situaci s láskou a vírou Nekonečné moudrosti. Děkuji za společný nádherný čas, za poselství, které provází světlo mých pozemských zítřků. Děkuji. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence levandule a ambra. Bachova esence - 16 29, 30. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Minerál křišťál ze spodu svíčky.


333,00 Kč