Mandala - příchod lásky a štěstí

Mandala : Příchod lásky a štěstí

Přátelství, vztahy, nová setkání, řešení.

Láska jako základ veškeré podstaty žití. Andělka ochrany přináší srdce naplněné potřebnou láskou a léčivou energií pro bolest ze ztráty, prozkoumání nových možností a zdravý svět , kde převažuje láska nad strachem.

Esence č. 18 ukotvená ve svíčce je esencí pro přivolání zklidnění, vyrovnání a nové naděje nových příchodů.

Vhodná tam, kde jsou jakékoliv napjaté vztahy, či bezvýchodnost v osamocení.

Proces uzdravení : Představ si ve své hlavě zlaté zářivé světlo. Světlo vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli. Dovol světlu, aby přistoupilo, léčilo a opakuj si nahlas:

Ve mě i kolem mě se probouzí dokonalá harmonie a láska. Nechávám se vést tímto světlem plným nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Děkuji. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence levandule a ambra. Bachova esence - 18. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Minerál křišťál ze spodu svíčky.


333,00 Kč