Fontána naděje: nové světlo.

Fontána naděje:  nové světlo.

Plamen s velice silnou energií vášně, nových citů a touhy. Ochraňuje před neúspěchem, čistí vztahy a lásku. Paprsek pomoci a životního úspěchu. Nádherná nová energie něhy, laskavosti a harmonie, naladění na propojení. Očista nánosů, které jsou usazeny již dlouhou dobu. Rozpouští začarovaný kruh a vnáší silné světlo naděje. Bachova esence č. 7 pro vystoupení ze zacyklení.

Ve svíčce je zakomponován krystal  - síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení, jako silný zesilovač energie slunce, jenž negativní energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Zvyšuje naše duchovní síly, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Působí na korunní čakru a ostatní čakry čistí.

Proces léčení ( vyslovit nahlas ): Ve mě i kolem mě tryská proud dokonalé harmonie a lásky. Nechávám se vést touto energií, plné nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Děkuji.

Palmový krystalický vosk, 370, g, 16/6 cm, vonná esence Heřmánek, podložka břidlice, akryl, mandala akryl a tekuté perly, zakomponovaný krystal ve spodu svíčky.

333,00 Kč