Mandala : Podpora osobního rozvoje


Nové začátky v energii posunu životního cyklu. A´t toužíte po nové práci, nebo nových zvycích, změně poměrů, názorů, či financí,....vždy na počátku musí přijít vnitřní impuls. Ten roztočí Vesmírnou spirála růstu, evoluce, plodnosti a životní síly.

Odpoutání vazby na minulost, zbavení se strachů a bolesti ze ztráty, nové varianty a Láska jako základ veškeré podstaty žití. Esence č. 20, 16 a 8 pomáhají rozvinout potenciál. Zklidnění, vyrovnání a nové naděje nových příchodů. Svíce vhodná tam, kde jsou jakékoliv napjaté vztahy, či bezvýchodnost a osamění.

Proces uzdravení : Životem kráčím lehkým krokem a každá nová příležitost mi dává na výběr, zda jsem v ochotě riskovat úspěch, či stagnovat. Já důvěřuji vesmírným silám, svobodně se zbavuji veškerých strachů a s nadšením a zvědavostí přijímám nové výzvy. Mám sílu, odvahu a vůli měnit svůj život. Palmový krystalický vosk 380g, esence Tibet, Bachova esence, 16/6 cm, podložka břidlice, akryl, malba na svíčce akryl a tekuté perly. Kovový anděl na dně svíčky.


333,00 Kč