Krystalické léčení: Síla duhového draka - průchodnost PRODÁNO

Krystalické léčení : Síla duhového draka - průchodnost

Odpoutání z okovů. Zbavení se břemen. Uvolnění cesty. Obnova vnitřních zdrojů . Drak jako symbol síly a změny, které k tobě přichází jako čistá láskyplná energie přes tuto svíčku. Ta se stane se součástí přítomnosti tvého bytí. Budeš ji cítit a prožívat ve svém těle, v místě svého srdce, v každém okamžiku .Tato silná láskyplná energie je nezávislá na nikom a ničem. Neřeší minulost, je stále přítomna, přijímá a dává. Nemá hranice. Pomáhá ti rozpomenout se a znovu se spojit se svou životní esencí, protože ty jsi tou pravou esencí která ví…. Napojení na veškeré frekvence a vibrace duhového spektra, které rozpouští všechny bloky a karmické nánosy….. 

Afirmace, vyslovuj nahlas: Všechny pocity nebezpečí a zranitelnosti se uzdravují. Chci a dokážu se spojit se svou osobní silou. Děkuji. Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č .4, č,19.. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. 

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Marrakesh,, Bachova esence podložka břidlice, akryl, náramek záměru- nutné při zapálení svíčky sundat. Krystal ve spodu svíčky.


350,00 Kč