Vesmírný plamen lásky a štěstí : Krystalické léčení

Krystalické léčení : Vesmírný plamen lásky a štěstí

První a sedmá čakra, touha po blízkosti, nezištná láska, bezstarostnost. .Žít a nechat žít.

Láska jako základ veškeré podstaty žití. Andělka ochrany přináší srdce naplněné potřebnou láskou a léčivou energií pro strach ze ztráty, prozkoumání nových možností a zdravý svět , kde převažuje láska nad strachem.

Esence č. 8 ukotvená ve svíčce, je esencí pro přivolání zklidnění, vyrovnání a napravuje očekávání , léčí nezdravou závislost na lásce a pozornosti k druhým.

Vhodná tam, kde jsou jakékoliv napjaté vztahy, či bezvýchodnost v osamocení.

Proces uzdravení : Představ si ve své hlavě fialové zářivý plamen . Ten vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli. Dovol tomuto plameni , aby tě prostoupil , léčil a opakuj si nahlas:

Ve mě i kolem mě se probouzí dokonalá harmonie a láska. Nechávám působit tento plamen , plný nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Přináší mi to nekonečný prospěch, skrze mě proudí i k ostatním. Děkuji nepodmíněné lásce, která toto činí možným a důvěřuji.

 Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. 

 Palmový krystalický vosk 490 g, 16/6/6 cm. podložka břidlice a akryl, přízdoba na svíčku na svíčku korálky. Krystal ve spodu svíčky, esence Ambra, levandule, Bachovy esence.


399,00 Kč