Proměna

Proměna

Harmonie, zdraví, vnitřní síla ,zdroj energie, možnosti, změny.

K přilákání pozitivní energie, vnímavosti, naplnění touhy.. Věz, že ve tvé moci je stvořit si štěstí a bezpečí a že se můžeš rozhodnout cítit se pod ochranou. Schopnost pohlédnout do svého nitra a odhalit tak vlastní překážky. Afirmace, vyslovuj nahlas: Všechny pocity nebezpečí a zranitelnosti se uzdravují. Na jejich místo přichází poznání, že jsem v čistých energiích pravdy Jsem vždy chráněna. Děkuji.

Jin - Jang : dva základní principy vzájemně se doplňující, kdy jeden bez druhého nemůže existovat, jeden se rodí z druhého, vytvářejí jednotu, která tvoří vše v celém Vesmíru, tedy i vaše ABSOLUTNÍ ŠTĚSTÍ.

Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č. 1.Ametyst kámen s ochrannou silou. Tiší negativní emoce, stres, nespavost a noční můry, strachy, vztek, obavy a zlobu. Rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ruší závislosti. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života.


Palmový krystalický vosk 480g, 16/6/6 cm, vonná esence Ambra , Levandule, Bachova esence , podložka břidlice, akryl. Malý kovový anděl ve spodu svíčky. Přízdoba z pryskyřice, minerál na drátku.


399,00 Kč