Saint Germain: Mocná přítomnost

Saint Germain: Mocná přítomnost

Zrušení negativních programů duše.

"JÁ JSEM" znamená, že uznáváte TVOŘÍCÍ BOŽSTVÍ. V opačném případě , tedy JÁ NEJSEM uvádíte do pohybu neomezené síly, nad kterými ztrácíte kontrolu.

JÁ JSEM je hybná síla pozitivní kreativity, pokud se spojí se slovy v pozitivním smyslu a hybná síla negativní kreativity v případě opačném.

Vnímej plamen svíčky jako plamen svého TVOŘIVÉHO OHNĚ UVNITŘ, jež se spojují, aby byla vznícena ta tvořivá síla, která přináší nepředstavitelně velké výsledky

Afirmace: JÁ JSEM ta mocná Přítomnost této čilé zářící energie, která proudí mou myslí a mým tělem a která odmítá vše, co jí není rovno. Já se navždy stavím do této čilé zářící energie RADOSTI.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.


Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet. Bachova esence - 9,16. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ze spodu svíčky.


333,00 Kč