Rituál : Procitnutí - cesta

Procitnutí, cesta

Nové obzory poznání a nová motivace pro změny ve tvém životě. Cesta.

Záblesk pravdy, vstup světla do vědomí, vyjasnění situace, nová řešení, napojení na zkušenosti tvé duše . Probuzení, osvícení, otevření očí, návrat k vědomí, uvědomění. Přesvědčení, že člověk jedná správně, pro tvůj stav mysli nebo pocit, který požaduje zbavení se nejistoty, ostychu nebo rozpaků a je doprovázený klidnou vírou v sebe a své schopnosti, beze stop podceňování. Bachova esence č. 7 nás odvádí od opakování stejných chyb a dává možnost nových postojů, pomáhá vystoupit ze zacyklení, esence 19 pro podporu sebevědomí. Úžasná možnost posunu ke Světlu. Paprsek pomoci a životního úspěchu. Nádherná nová energie pravdy. Očista nánosů, které jsou usazeny již dlouhou dobu.

Proces léčení ( vyslovit nahlas ): Ve mě i kolem mě se probouzí smysluplná pravda a láska. Nechávám se vést tímto světlem, plným nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Jsem si vědoma, že vše je pro moje dobro. Jsem v radosti, jsem ve štěstí. Děkuji.

Palmový krystalický vosk, 370, g, 16/6 cm, vonná esence Tibet, podložka břidlice, akryl, keramika, drátek, zakomponovaný kovový andílek ve spodu svíčky.


333,00 Kč