K sobě s láskou : Krystalické léčení NEDOSTUPNÉ

K sobě s láskou

Sebe Laskavost není sobectví ! Je to způsob jak se konečně cítit šťastně.

Bachova esence č.4 pomáhá k vyjádření názoru a udržení si svých pevných hranic.

Energie této svíce navádí k ctění své hranice, vnímání svých pocitů a jejich schopnost otevřeného projevu, jejich sdílení.

Bez výčitek a programů poslušné bytosti jak se co má a musí.

Učí říkat jasné NE.

Podpora krásy duše, plamen svíčky symbolizuje světlo na zemi, očistnou a léčivou energii, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.

Pro zbavení se pochybností k sobě samému , otevření se blahobytu. Vše se začne dít tak jak má a vy si do svého atraktorového pole přitáhnete přesně to, co potřebujete pro svůj růst a vývoj. Strom života jako symbol harmonizace sebelásky, sebe přijetí. Vím odkud pocházím a kam směřuji.

Strom života je propojen se vším. Obecně znamená propojení všeho ve vesmíru. Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka toho, že nejste nikdy sami. Jeho význam představuje to, že jste spojení se světem. Kořeny stromu sahají do hloubky a šíří se do země, čímž přijímají výživu od Matky Země a jeho větve sahají až do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Dovolit si, zasloužit si, nebránit se.

Proces léčení ( vyslovit nahlas ):

Přerušuji všechny svazky, které jsem vědomě, či nevědomě uzavřela s ostatními a které jim daly moc nad vnímáním sebe sama . Propůjčily jim autoritu, uznávat či odmítat vše, co je se mnou spojené. Můj hlas, moje tělo, mou tvořivost, moji duchovnost, a můj způsob žití. Já nyní svou vnitřní krásu vnímám svobodně a obracím se k sobě s laskavostí a soucitem, abych se spatřila očima nepodmíněné lásky.. ..Ať se nyní děje……

Zakomponovaná krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie Palmový krystalický vosk, 380g, 16/6 cm, Bachova esence 4 a Vonná esence Tibet, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ze spodu svíčky.333,00 Kč