Energie srdce: prvek oheň

Energie srdce

Prvek oheň : učí neustálé transformaci. Nenechá nás uvěznit ve starých mentálních programech. Nové se zrodí, staré umírá.

Vášeň jít za tím, co člověk chce a získá to. Odhodlání k činu, k vítězství nad překážkami, odvaha, touha žít, vůle a síla. Energie tohoto záměru je nasměrována, má cíl, mění vnímání lásky. Míří na odstranění poruch, bloků a deformací. Narovnává mezilidské vztahy ,harmonizuje život. Laskavé vedení vesmíru, kdy plamínek spaluje vše co je těžké, a nepřející, a uvolňuje se se místo pro nové a krásné energie. Pro hojivý proces, aby mohl působit je zakomponována Bachova esence 39, krizová esence pro širší spektrum uklidnění.

Afirmace: Jsem v ponoření do hloubky svého srdce. Všechna má stará zranění se uzdravují v jeho jemném a laskavém světle a zvuku klidných vibrací. Přijímám s vděčností dar otevření brány do bohatého světa mých citů.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Ambra a levandule, Bachova esence 39 ,podložka břidlice, akryl, náramek záměru.- harmonizace sebelásky, sebehodnoty. Dovolit si, zasloužit si, nebránit se. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. Náramek záměru doporučuji nosit během celého procesu.


355,00 Kč