Síla a odhodlání


Síla a odhodlání

Energie této svíce pro zbavení se pochybností k sobě samému , otevření se blahobytu. Vše se začne dít tak jak má a vy si do svého atraktorového pole přitáhnete přesně to, co potřebujete pro svůj růst a vývoj. Strom života jako symbol sebelásky, sebepřijetí. Vím odkud pocházím a kam směřuji.

Strom života je propojen se vším ve vesmíru. Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka toho, že nejste nikdy sami. Jeho význam představuje to, že jste spojení se světem. Kořeny stromu sahají do hloubky a šíří se do země, čímž přijímají výživu od Matky Země a jeho větve sahají až do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Vesmírná energie pro tebe… Přichází štěstí a prosperita do života! Přichází vše krásné a probouzíme úžasné pozitivní životní změny. Štěstí, pohoda, zisk , prosperita, úspěch. Nové začátky v energii posunu životního cyklu.

Dovolit si, zasloužit si, nebránit se.

Bachova esence č. 19 podporuje odvahu na vaší cestě k úspěchu a odhodlání, navozuje stav být přátelštější k sobě, naučí očekávat vítězství, vede k odhodlání. podpůrná vůně Tibetu je zakomponovaná pro chvíle představ a snění a posilování harmonie.

Proces uzdravení : Afirmace: vyslovuj nahlas

"Mám sílu a odhodlání, které potřebuji, abych překonal jakoukoliv překážku, která mi vstoupí do cesty.

Životem kráčím lehkým krokem a každá nová příležitost mi dává na výběr, zda jsem v ochotě riskovat úspěch, či stagnovat. Já důvěřuji vesmírným silám, svobodně se zbavuji veškerých strachů a s nadšením a zvědavostí přijímám nové výzvy. Mám sílu, odvahu a vůli měnit svůj život. Palmový krystalický 310g,, 14/5 cm, vonná kompozice Tibet, Podložka břidlice, akryl.


180,00 Kč