Srdeční čakra - mandala

Srdeční čakra - mandala

Plamen lásky a naděje do života. Kouzelná energie nových citů.

Modlitba: Odevzdávám se nepodmíněné lásce a žádám aby se starala o mou duši a naplnila ji. Preji si, aby má duše rostla, aby se vyléčily všechny mé vztahy a já v nich mohla být v souladu se svým srdcem. Děkuji.

Energie daru žít v záři, klidu, míru a otevřenosti. Přijetí, respekt a ohled, který k sobě cítíme a jak sebe vnímáme.

Vědomí sebe a pochopení ostatních. Dávání bez očekávání a přijímání s vděčností. Srdeční čakra v rovnováze. Vstupte do světa lásky, který vnímáte skrze srdeční čakru.

Svíčka a síla plamene pro Vaši duši v barvě čtvrté čakry a téma, která se s touto čakrou pojí. Rovnováha srdeční čakry. Rozpouští důvody hlubokého smutku.

Téma citů, odbourává nedostatek soucitu i empatie, sobectví i laxnost, energie lásky a laskavosti vůči sobě, vůči druhým. Láska k Bohu.

Energie svíčky napravuje vztah k sobě, i k ostatním.

Vše je jen v našich rukou, mysli a srdci. Štěstí je stav naší mysli, ne okolních vlivů.

Při meditaci zapoj vědomý dlouhý nádech do oblasti hrudního koše, nebo nádech a výdech se zavřenými ústy a použijte písmeno M. . Představuj si zelenou rotaci v oblasti srdeční čakry..

Mantra JAM.

Podpora cviků: pozice kobry, tanečníka, mostu,zajíce.

Pro pro očistný proces, aby mohl působit jsou zakomponovány Bachovy esence.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet,. Bachova esence -15,27, .,podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly, malý kovový andílek ve spodu svíčky.300,00 Kč