Stvoření JSOUCNA : Podstata zenu NEDOSTUPNÉ

Stvoření jsoucna - podstata zenu

….nemůže vás přežít nic, co bytostně nejste….

JÁ JSEM - životní energie, bezpečí, vyrovnanost, klid a mír, vděčnost, radost, naladění…..energie pro vnitřní pohodu, která z vás sálá jako oheň do přítomného okamžiku..

Takový je váš život, ….. TADY A TEĎ.

Proces léčení ( řekni si nahlas):

S pomocí nepodmíněné lásky se otevírám podpoře, vedení, ochraně a pomoci, aby mé světlo mohlo zářit. Vzdávám se veškeré vědomé i nevědomé připoutanosti k názorům, nebo vztahovým vzorcům, které mi brání prožívat přítomné světlo. Přeji si, aby se moje tvořivé a duchovní cesty propojily v přítomnosti a přinášeli pouze dobro. Nechť se toto stane. Děkuji.

Zakomponovaná krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie. Bachova esence 17 pomáhá k odblokování nejistoty.

Palmový krystalický vosk, 380g, 16/6 cm, esence 17 a Vonná esence heřmánek, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly.


333,00 Kč