Zahrada Gájina : Krystalické léčení

Zahrada Gájina : Krystalické léčení

Uskutečnění, hojnost, sklizeň zasetého, trpělivost….

Uvolňující a laskavá energie k vytvoření takových podmínek, aby se dařilo v souladu s požadavky a touhou . Otevírá cestu a nápaditost na všech úrovních. 

S její pomocí začnete konat vše co, otevírá dveře k lásce, úspěchům a v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivádí nové možnosti. Ochranná Andělka podpory záměru.

 Proces léčení: čti nahlas _ Nechť inteligence a láska vesmíru podporuje mou tvořivou myšlenku, aby se mohla v pravý čas uskutečnit a plně se rozvinout. Nechť k sobě přitáhne ty nejlaskavější lidi, situace a příležitosti, abych ji dokončila a ona přinesla světu dobro. Děkuji veškeré tvořivé výživě, , lásce a milosti, a všem, kteří mi v tomto pomáhají. Odevzdávám své tělo a srdce, mysl a duši zdroji, který mě naplňuje zářivou inspirací a povznáší mě, a přijímám podporu od všech milujících bytostí. Beru si od nich to vše, abych dosáhla závazku. Děkuji. 

 Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .

 Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Orientální vanilka , Bachova esence 18, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ve spodu svíčky.


333,00 Kč