Krystalické léčení: Aura, světelný štít

Krystalické léčení : Aura ,světelný štít

Ochrana, aktivace světelného štítu, změna postojů, čištění vnitřního i vnějšího prostoru Svíčky všeobecně pohlcují negativní energie a čistí prostor. Pomáhají nastavit vnitřní rovnováhu při pohledu na mihotající se plamínek, zklidní a odvedou energii nepřejících na jiné místo. Když se chcete chránit a očistit se od negativních energií, tato svíčka blokuje všechny negativní myšlenky, slova, kletby a vlivy použité proti vaší osobě. Ochrání i před těžkým ovlivňováním a kletbami. Pomáhá zbavit se uhranutí a odpuzuje jakoukoliv formu negativity. Svíčku můžete použít na ochranu pro sebe, ale i na ochranu blízkých. Dále energie svíčky napravuje vztah k sobě, i k ostatním, vymezuje osobní hranice. Vše je jen v našich rukou, mysli a srdci. Bezpečí je stav naší mysli. . 

Světelný štít může mít různé barvy, ty se dají vrstvit za různými účely. Bílá barva: celková ochrana Modrá barva: mentální ochrana Zelená barva: ochrana zdraví Růžová barva: ochrana pozitivní mysli Fialová barva: duchovní ochrana Andělská bytost ti připomíná, že bezprostřední příčinou zranitelnosti je to, že jsi na úrovni podvědomí a své mysli předa/a moc něčemu, co stojí mimo tebe.. Věz, že ve tvé moci je stvořit si ochranný štít bezpečí a že se můžeš rozhodnout cítit se pod ochranou. Kdykoli a kdekoliv. Strach oslabuje naši auru. 

Afirmace, vyslovuj nahlas: Všechny pocity nebezpečí a zranitelnosti se uzdravují. na jejich místo přichází poznání, že jsem v bezpečí, pod ochranou. Jsem v bezpečí a jsem bez obav. Jsem vždy chráněna. Děkuji.

  Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet. Bachova esence - 4, 19, 2. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.


333,00 Kč