Zlaté světlo : Krystalické léčení

Zlaté světlo : krystalické léčení

Zlaté světlo je uvolňující láskyplná energie k vytvoření takových podmínek, aby nám mysl fungovala v souladu s našimi požadavky a touhou .

Otevírá srdce na všech úrovních, s její pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové možnosti.

Ochranná Andělka podpory záměru.

Proces léčení: čti nahlas

Nechť inteligence a láska vesmíru podporuje mou tvořivou myšlenku, aby se mohla v pravý čas uskutečnit a plně se rozvinout. Nechť k sobě přitáhne ty nejlaskavější lidi, situace a příležitosti, abych ji dokončila a ona přinesla světu dobro. Děkuji posvátnému géniovi, lásce a milosti, kteří mi v tomto pomáhají. Odevzdávám své tělo a srdce, mysl a duši zdroji, který mě naplňuje zářivou inspirací a povznáší mě, a přijímám podporu od všech milujících bytostí. Beru si od nich to vše, abych dosáhla závazku.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Marmara , Bachova esence 37, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ve spodu svíčky.


333,00 Kč