Jak vznikají osobní lahvičky

06.03.2023

JAK VZNIKAJÍ OSOBNÍ LAHVIČKY ?

Prvotní je tvůj příběh, událost, prožitek a mým úkolem je pozorně naslouchat či číst mezi řádky, hledat i skryté pocity, aby žádná z emocí nezůstala nepovšimnuta. Někdy samotného klienta překvapí uvědomění si detailu sebe sama. Pro některé z vás může být zpočátku nepříjemné otevřít se zdánlivě cizímu člověku, ale možnost písemné konzultace vám ponechává jistou anonymitu. Navíc mým úkolem není situaci nějak hodnotit, ale pomocí správného výběru esencí pomoci klientovi překonat negativní stavy a nálady a umožnit návrat do jeho přirozené vnitřní rovnováhy. 

Do lahvičky se vejde až 7 esencí, ale není vždy nutné dodržet max. limit, někdy méně znamená více. Bachova terapie je velmi individuální a v podstatě nelze namíchat univerzální lahvičku, protože každý z nás je jedinečná bytost a kombinací 38 esencí lze vytvořit neuvěřitelné množství variant. Výběr s klientem zkonzultuji, to znamená že objasním jak mu budou konkrétní esence nápomocné. 

Používám esence dle originální receptury Dr.Bacha, lahvičky projdou sterilizací, je přidán alkohol coby konzervant, určený poměr BE a voda.( Používám čistou pramenitou vodu ze studánky a ručím za její kvalitu.)

K lahvičce je přidán návod k užívání. Zakoupením lahvičky pro mě zájem o klienta nekončí. To proto, že se jedná o proces a mohou se vyskytnout dotazy, jestli vše probíhá správně. A někdy je potřeba složení malinko upravit, užívání případně prodloužit, vždy záleží jak hluboko je téma uloženo.

S láskou Pavlína