Bachovy ESENCE - moje láska

07.03.2023

 COŽE JSOU VLASTNĚ TY BACHOVKY ?

Bachovy esence jsou jednoduchým a zcela přírodním systémem léčení, který harmonizuje emoce a myšlenky.

 Květových esencí máme celkem 38, devětatřicátou esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti řadových esencí.

 Bachovy kapky jsou účinné proti všem možným negativním stavům mysli. Edward Bach si byl jistý, že špatný fyzický stav je důsledkem nerovnováhy naší mysli. Myšlenkou systému je jednoduchost, dostupnost a uzdravování sebe samého. Bach rozdělil 38 esencí do sedmi skupin: strach, nejistota, nedostatek zájmu o současné události, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky, beznaděj a malomyslnost a přílišná starost o ostatní.

 Bachovy esence nám pomáhají vyrovnat se s tím, co nás trápí. Umožní nám nový pohled na sebe i svět kolem nás. Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem, léčit naši duši. Náš stav mohou ovlivnit pouze pozitivně. Esencemi se není možné předávkovat. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky a nejsou kontraindikací alopatické léčby. Jsou čistě přírodní léčbou, založenou na energetickém působení rostlin. Významnou předností této metody zůstává skutečnost, že ji mohou bez obav používat dospělí, děti, těhotné ženy a miminka, ale také domácí zvířátka.