Anaháta: Krystalické léčení srdeční čakry NEDOSTUPNÉ

ANAHATA : Krystalické léčení srdeční čakry

Svíčka a energie pro tanec čtvrté čakry a téma, která se s touto čakrou pojí.

Téma citů, soucit i empatie, energie lásky a laskavosti vůči sobě, vůči druhým. Láska k Bohu.

Zbavení se pochybností k sobě samému , otevření se blahobytu. Vše se začne dít tak jak má a vy si do svého atraktorového pole přitáhnete přesně to, co potřebujete pro svůj růst a vývoj.

Energie svíčky napravuje vztah k sobě, i k ostatním. Štěstí je stav naší mysli, ne okolních vlivů.

Při meditaci zapoj vědomý dlouhý nádech do oblasti hrudního koše, nebo nádech a výdech se zavřenými ústy a použijte písmeno M. . Představuj si zelenou rotaci v oblasti srdeční čakry..

Mantra JAM.


Pro pro očistný proces, aby mohl působit jsou zakomponovány Bachovy esence 15 a 27. Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Ambra a levandule, podložka břidlice, akryl. Zdobeno náramkem záměru, který symbolizuje strom života ( Strom života jako symbol harmonizace sebelásky, sebe přijetí. Vím odkud pocházím a kam směruji. Strom života je propojen se vším. Obecně znamená propojení všeho ve vesmíru. Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka toho, že nejste nikdy sami. Jeho význam představuje to, že jste spojení se světem. Kořeny stromu sahají do hloubky a šíří se do země, čímž přijímají výživu od Matky Země a jeho větve sahají až do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce. Dovolit si, zasloužit si, nebránit se.).


Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie


333,00 Kč