Mandala krystalického léčení : Prázdnota

Mandala : Krystalické léčení : Prázdnota

Změna, deprese, trauma, stagnace, svazující kontrola.

V prázdnotě existuje všechno a nic. Tady vše končí a začíná. To, že se nic neděje, neznamená, že se věci nehýbou. Tvá změna a proměna přichází teď. Děje se to teď, energie této svíce podporuje plodnou temnotu, ze které se zrodí vše. Prázdnota je konejšivá. Prázdnota je proces uzdravení : Představ si ve své hlavě zlaté zářivé světlo. Světlo vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli.

 Dovol světlu, aby k tobě přistoupilo, léčilo tě a opakuj si nahlas: Odevzdávám se v plné důvěře odpočinku a odevzdávám v plné důvěře vše, co již znám. Vzdávám se kontroly a věřím měnícímu se mysteriu svého života. Děkuji.

 Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

 Esence Tibet, , Bachova esence .č.21,29.palmový krystalický vosk 16/6 cm, 380 g, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku tekuté perly a akryl., Krystal ve spodu svíčky.


333,00 Kč