Andělské léčení : Zázrak uvolnění

Andělské léčení : Zázrak uvolnění

Zbavte se všech stresů, které si držíte v duši. Teď je čas udělat krok kupředu a dovolit hojivému procesu, aby začal působit.

Proces léčení ( vyslovuj nahlas ):

Vzdávám se svých starostí a obav, které v životě prožívám, a vkládám je na bedra Andělské bytosti uvolnění. Už si nedělám starosti s problémy, které nemůžu mít pod kontrolou. Upřímně věřím, že mě můj proces povede správným směrem. Děkuji.

Energie svíčky přináší schopnosti harmonizovat tělo, duši, mysl a emoce. Stabilizuje auru člověka, čímž zlepšuje každodenní život. Eliminuje z prostředí negativní energii, případně ji přeměňuje na jinou formu.

Účinně také hojí všechny emoce a navádí, jak pochopit všechny okolnosti toho, co se kolem nás děje. Umožňuje člověku odpoutání od dřívějších nezdarů.

Snižuje vnitřní neklid, hněv a napětí. Dodává pocit bezpečí a jistoty a ochraňuje před nebezpečím, které hrozí z okolí. Dovoluje projevit dobrou vůli. Odvaha a podpora, pomáhá člověku soustředit se a rozvíjí také analytické myšlení.

Zakomponovaná Andělka ve spodní části svíčky. Bachova esence 17 pomáhá k odblokování nejistoty.

Palmový krystalický vosk, 380g, 16/6 cm, esence 17 a Vonná esence Tibet, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly.


300,00 Kč