Harmonie lásky a štěstí

Harmonie lásky a štěstí

První a sedmá čakra.

Láska jako základ veškeré podstaty žití. Otevřené srdce naplněné potřebnou láskou a léčivou energií rozpouští strach a přináší vnímání nových možností a zdravého světa , kde převažuje láska nad strachem.

Esence č. 2,20,21 ukotvené ve svíčce, pro přivolání šťastné nálady a odbourání strachů. Proces uzdravení : Představ si ve své hlavě fialové zářivý plamen . Ten vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli. Dovol tomuto plameni , aby tě prostoupil , léčil a opakuj si nahlas:

Ve mě i kolem mě se probouzí dokonalá harmonie a láska. Nechávám působit tento plamen , plný nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Přináší mi to nekonečný prospěch, skrze mě proudí i k ostatním. Děkuji nepodmíněné lásce, která toto činí možným a důvěřuji.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

Palmový krystalický vosk 370 g, 16/6cm. podložka břidlice a akryl, přízdoba na svíčku na svíčku náramek, který při nošení připomíná záměr.. Krystal ve spodu svíčky, esence Ambra, levandule, Bachovy esence.


350,00 Kč