Strom života :Kořenová životní síla a energie

Kořenová životní síla a energie hojnosti

Energie této svíce pro zbavení se pochybností k sobě samému , otevření se blahobytu. Vše se začne dít tak jak má a vy si do svého atraktorového pole přitáhnete přesně to, co potřebujete pro svůj růst a vývoj. Strom života jako symbol harmonizace sebelásky, sebepřijetí. Vím odkud pocházím a kam směřuji.

Strom života je propojen se vším. Obecně znamená propojení všeho ve vesmíru. Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka toho, že nejste nikdy sami. Jeho význam představuje to, že jste spojení se světem. Kořeny stromu sahají do hloubky a šíří se do země, čímž přijímají výživu od Matky Země a jeho větve sahají až do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Dovolit si, zasloužit si, nebránit se.

Esence Tibet, Bachova esence č.18,3, palmový krystalický vosk 16/6 cm, 380 g, podložka břidlice, akryl ( lze použít k programování vody) , mandala akryl a tekuté perly, ve svíčce krystal pro zesílení energie vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

333,00 Kč