Krizová esence

Kdy a proč Krizová esence ?

Bachovy esence mají široké spektrum působení na naše stavy a emoce.

Když užíváme svou osobní lahvičku, postupně se cítíme lépe a lépe. Ale může se stát, že nás zaskočí úplně nová situace, okolnost , a ta vyvolá nežádoucí reakci a na právě takovou emoci ve své lahvičce prostě nemáme esenci.

Pak je tu také určitá skupina lidí, kteří si sice nechají lahvičku připravit, ale časem zjistí, že pravidelnost a nezapomínání není zrovna jejich parketa.

A to je situace, kdy se Krizová esence dá využívat pro nečekané stresy, rozčilení, šoky, či jiné divné stavy …..

Složení je Netýkavka, Snědek, Slíva, Devaterník, Bílá lesní réva. Tyto esence pomáhají tam, kde nás potká vypjatá situace, a naprosto ztratíme kontakt sami se sebou. Řeší jakékoliv emocionální přetížení. Pomáhá napětí uvolnit a jak víme,

v uvolnění se snáze hledá řešení.

Krizovka není doporučována pro dlouhotrvající stres, spíše v přelomových situacích, prostě tehdy, když se nečekaně ocitneme pod tíhou situace, a nedokážeme se koncentrovat.

Mírní dopad náročné situace, která přichází nečekaně, na kterou nejsme připraveni.


Ostatní situace, které jsou emočně náročné a známe je, řešíme konkrétními esencemi vybranými na míru. Tedy pokud chceme.

Krizová esence má okamžitý a stabilizující účinek, užíváme okamžitě 4 kapky a pak opakovaně po pár minutách než nepříjemná reakce na událost nevymizí.

Lze samozřejmě vytvořit i noční krizovou esenci s přidáním Bílého kaštanu, pomáhá při nečekaném nočním děsu, po nedávno zažitém traumatu, kdy ještě není připravena esence na míru.

Užívá se vždy jen krátkodobě, neřeší jiné emoční stavy, v tom případě je vhodné na základě konzultace vytvořit osobní lahvičku.
300,00 Kč