Krystalické léčení : Čarovná síla sugesce

Krystalické léčení : Čarovná síla sugesce

Otevírá prostor zázraků. Aktivace vnitřního zdroje, který osvětluje a zahřívá vše kolem. Přivolejte v duchu stavy zájmu, přátelství, sympatií, lásky k někomu. Žádné dveře již nebudou uzavřeny. Tíha se rozpouští. Přichází klid, sebejistota a jednoduchost. Všeho ve všem..

Afirmace: Jsem zářivé světlo a pramen zázraků. Přivolávám stavy štěstí, které jsem již zažil/a , které teď jsou znovu oživeny a zesilují magickou sílu. Skutečnost se podřizuje mému duchu. Každý den, každou hodinu, každou minutu Já jsem v nekonečné náklonnosti hojnosti darů. Děkuji.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .

 Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Orient vanilka , Bachova esence 19,21., podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ve spodu svíčky. 


333,00 Kč