Mandala Hojnost : dar z nebes NEDOSTUPNÉ

Hojnost, mandala Dar z nebes

"Proces léčení ( vyslovuj nahlas) _- S nepodmíněnou láskou přijímám všechny hmotné i duchovní dary, které mi náleží a přijímám je s naprostou důvěrou a vděčností. Zasloužím si tyto dary. Dovoluji si mít vše co potřebuji ke svému harmonickému bytí a zasloužím si mnohem víc…. Děkuji."

Inspiruj se kdekoliv a kdykoliv. Všechno je možné….

Energie svíčky napomáhá tuto inspiraci rozpoznat a najít řešení. Energie a rezonance ochoty přijímat, od malých pozorností po nekonečné obdarování s pokorou a vděkem.

Andělská podpora blahobytu. Červená je barva přitahuje peníze, bohatství a hojnost. Aktivuje příležitost k získání peněz. Kromě toho zlepšuje lidské vztahy a pokládá se za nejšťastnější barvu.

takto působí mandala, její energie působí na naši změnu vibrací.

O minci:

Jedna strana mince v sobě nosí energii jin a druhá jang.

Kombinací těchto energií dochází k aktivaci hojnosti, bohatství a štěstí. Mince harmonizuje prostor, čas a energetický tok.

Minci si vložte do peněženky, tím přilákáte přítok peněz. Dle Feng Shui má mít peněženka červenou barvu, nemá obsahovat nic jiného než peníze. Karty, fotografie miláčků a účtenky noste v jiné další. (Energie odtoku ).

Palmový krystalický vosk 370g, 16/6 cm. podložka břidlice akryl, mandala akryl a tekuté perly, vonná esence Tibet, čínská mince hojnosti vložená do spodní části svíčky.300,00 Kč