Mandala ROZHODNUTÍ

Mandala Rozhodnutí

Oživující energie v dobách ustrnutí a neschopnosti se rozhodnout, či posunout z místa. Opuštění vnitřního šedivého prostoru. Vnímej plamen svíčky jako plamen svého TVOŘIVÉHO OHNĚ UVNITŘ, jenž se oba spojují, aby byla vznícena ta tvořivá síla, která přináší nepředstavitelně velké výsledky Afirmace: JÁ JSEM ta mocná Přítomnost této čilé zářící energie, která proudí mou myslí a mým tělem a která odmítá vše, co jí není rovno. Já se navždy stavím do této čilé zářící energie RADOSTI. Slova a myšlenky používám jako nástroje, kterými tvořím svou budoucnost.

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, tuto energii uvolňuje a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet. Bachova esence - 36,37. Podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal ze spodu svíčky


333,00 Kč