Mandala : Síla odhodlání a odpuštění NEDOSTUPNÉ

Mandala : Síla a odhodlání a odpuštění

Osobní energetická svíčka k rozvoji a růstu. Povzbuzuje sebevědomí, dodává odvahu, celkově je svíčka laděna pro období rozhodování, zároveň nám harmonizuje kořenovou čakru. Naším vědomím prochází silné uvědomění si svého Já a pociťujeme nezištnou oddanost blahu druhých, kterou vnímáme jako naši vlastní součást.

Proces léčení ( čti nahlas):

Jsem plná energie a mám sílu uskutečnit své myšlenky. Nechávám odejít všechny strachy, které mě odrazují od mých nápadů.Dovoluji svým vizím, aby se staly tím, čím chtějí být,a sloužily tak životu.Uskutečněním svých myšlenek uvolňují svou sílu pro další nápady a inspirace. Děkuji nepodmíněné lásce, která mi ve všem pomáhá. Mí duchovní pomocníci se mnou spolupracují jako tým.jsem si vědom, že můj Anděl mi poskytuje veškeré znalosti a pochopení, abych dosáhl svých cílů. Děkuji

Energie této svíce pro zbavení se pochybností k sobě samému , otevření se blahobytu. Vše se začne dít tak jak má a vy si do svého atraktorového pole přitáhnete přesně to, co potřebujete pro svůj růst a vývoj. Do svíčky je zakomponovaný křemen, který přináší uvědomění VOLBY, takže díky síle ducha může nastoupit koncentrace a meditativní soustředěnost. Bachova esence č. 19 pro podporu sebevědomí.

Palmový krystalický vosk, 380g, 16/6 cm, esence 19, vonná esence Tibet, podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly, úlomek křemene.

JAK POSTUPOVAT, ABY SVÍČKA KRÁSNĚ HOŘELA?

Používám kvalitní knot i vosk, moje testování vždy proběhlo bez níže uvedených projevů a svíčka dokáže krásně hořet i po celý den, ale raději vás přesto upozorňuji na možnosti.

Před prvním zapálením zkraťte knot na 3 mm, zabráníte tím zbytečně velkému plamínku na počátku, a tím "možnému tunelování svíčky"

( prohořívání středem ).

Je dobré při prvním zapálení nechat svíčku vyhořet až ke krajům. Zároveň nechat svíčku hořet cca hodinu, poté sfouknout a zkrátit knot.

Pokud se knot utopí, vydlabeme vosk kolem knotu a svíčku si můžeme opět zapálit.

Osobně doporučuji vždy, když knot během hoření zůstává dlouhý , nebo se začne kroutit svíčku sfouknout, knot zastřihnout na 3 mm a opět svíčku zapálit, jinak způsobí vytékání vosku, což je nežádoucí.

Palmový vosk je sice krásná záležitost, ale pokud svíčka hoří příliš dlouho, může se se tento vosk projevit úplně jinak než běžný parafín .

Proto je potřeba na knot dohlédnout

Když je knot svíčky vysoký, plamen je nebezpečný, začne se mihotat a tím může svíčka vytéct.

Pokud svíčka vyteče, bude to nedodržením jednoho z výše uvedených kroků.

Pokud přece jenom začne vosk vytékat, postupujte následovně:

Svíčku nechte zchladnout a poté můžete znovu zapálit, bude Vám krásně hořet.

Svíčka je určena především k rituálům, neslouží k celovečernímu pálení bez dozoru.

U sojového a parafínové vosku stačí dodržovat běžné bezpečnostní pokyny.

Bezpečnostní pokyny :

Svíčky nenechávejte hořet bez dozoru

Nevystavujte svíčku průvanu.

Umístěte svíčku mimo dosah dětí a domácích zvířat

Hořící svíčku nenechávejte v blízkosti věcí, které by se mohly snadno vznítit.

Umísťujte svíčku ve vzpřímené poloze, na rovné ploše.

Neumísťujte svíčku v blízkosti zdroje tepla

Používejte širší nehořlavou plochu pod svíčkou.
250,00 Kč