Rituál: Krystalické léčení lásky a vztahů

Rituál : Krystalické léčení lásky a vztahů    

 Růženín :nové začátky. změna, prohloubení citů a vášně, pomoc osamělým, vztahy, láska, věrnost.    Energie svíce  se spojuje s láskou, podporuje citlivost. Vyvolává mírnost, něžnost a lásku. Kámen srdce a emocionálního ozdravení, léčí zraněné city, pomáhá osamělým a opuštěným. Harmonie prostředí. Sebeláska a  láska i otevřenost vůči ostatním. Posiluje partnerskou věrnost, podporuje štěstí v lásce. Ochrana před  negativní energií - závist, hrubost, nenávist. 

Tato rustikální energetická svíčka, ručně odlévaná, je branou k srdci. Mandala symbolizuje srdeční čakru, energie svíce má za úkol léčit srdce, jeho otevření se světlu a světu, a rozšiřuje pole lásky a sebe přijetí.

 Růst, sebe hodnota a přijímání sebe takovým způsobem, který otevírá bránu k novým možnostem, na které jsme před pár vteřinami ani nepomysleli. Přátelství, vztahy, nová setkání, řešení. Láska jako základ veškeré podstaty žití, kde převažuje láska nad strachem. Esence č. 18 ukotvená ve svíčce je esencí pro přivolání zklidnění, vyrovnání a nové naděje nových příchodů. Vhodná tam, kde jsou jakékoliv napjaté vztahy, či bezvýchodnost v osamocení.   

Proces uzdravení : Představ si ve své hlavě zlaté zářivé světlo. Světlo vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli. Dovol světlu, aby přistoupilo, léčilo a opakuj si nahlas: Ve mě i kolem mě se probouzí dokonalá harmonie a láska. Nechávám se vést tímto světlem plným nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Děkuji.   

Palmový krystalický vosk, 520g, 17/6,5 cm, esence Tibet, podložka břidlice , akryl, náramek záměru - při zapálení sundat, doporučuji nosit. 

 Zakomponovaný krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.

450,00 Kč