Prostor hojnosti : Krystalické léčení

Prostor hojnosti : Krystalické léčení

"Proces léčení ( vyslovuj nahlas) _- S nepodmíněnou láskou přijímám všechny hmotné i duchovní dary, které mi náleží a přijímám je s naprostou důvěrou a vděčností. Zasloužím si tyto vesmírné dary. Dovoluji si mít vše co potřebuji ke svému harmonickému bytí a přichází ke mně mnohem víc…. Děkuji."

Zářící proud vesmírné hojnosti. propojení se vším na co mám od Boha právo. Úspěch. Energie a rezonance ochoty přijímat, od malých pozorností po nekonečné obdarování s pokorou a vděkem. Andělská podpora blahobytu. energie přitahuje peníze, bohatství a hojnost v hmotné i v nehmotné rovině. Aktivuje příležitost k získání peněz. Kromě toho zlepšuje lidské vztahy. Takto působí energie svíce působí na naši změnu vibrací.

Palmový krystalický vosk 370g,vonná esence Ambra a levandule, 16/6 cm. podložka břidlice akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Bachova esence 24, perličky na drátku jako dekorace doporučuji po zapálení sundat. Zakomponovaný krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.


333,00 Kč