Velká odvážná vize : Krystalické léčení

Velká odvážná vize :Krystalické léčení

Energie svíce posiluje intuitivní vhled a ukotvuje důvěru v rozhodnutí prolomit hranice. Otevírá prostor nápadům, rozpouští pomocí Bachovy esence 13 veškerou beznaděj a esence č.5 přivádí na vnitřní pravdu, otevírá se cesta k intuici a důvěře ve své schopnosti.

Proces léčení : Uvolňují všechny vědomé či nevědomé bloky, které brání mé vizi a které mě uvěznili v omezeném myšlení, strachu a nevědomosti. Jsem odvážná a otevřená a rozvíjím svou vizi, své představy. Přijímám veškerou podporu Božského vedení, které si přeje, abych vše uskutečnila. Děkuji.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet,. Bachovy esence ,podložka břidlice, akryl, malba na svíčku akryl a tekuté perly. Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .Dozdobeno korálky na drátku, doporučuji před zapálením sundat.

333,00 Kč