Mandala : Laskavé vztahy - krystalické léčení

Mandala : Laskavé vztahy

Láska jako základ veškeré podstaty žití. Silná energie přináší srdce naplněné potřebnou láskou a léčivou energií pro bolest ze ztráty, prozkoumání nových možností, výzvu jak se skrze konflikt sblížit a zdravý svět , kde převažuje láska nad strachem.

Esence č. 18, 3 ukotvené ve svíčce jsou esencemi pro přivolání zklidnění, vyrovnání a nové naděje nových příchodů.

Vhodná tam, kde jsou jakékoliv napjaté vztahy, či bezvýchodnost v osamocení. Uzdravení konfliktů, jednota, usmíření.

Proces uzdravení : Představ si ve své hlavě zlaté zářivé světlo. Světlo vyzařuje z hlavy ven do všech směrů, a jeho záře je intenzivní. Všeho, čeho se dotkne naplní harmonií, včetně tvé mysli. Dovol světlu, aby tě prostoupilo, léčilo a opakuj si nahlas:

Ve mě i kolem mě se probouzí dokonalá harmonie a láska. Nechávám se vést tímto světlem, plným nepodmíněné lásky, tvořivé síly ke štěstí. Děkuji.

Esence Tibet, Bachova esence č.18,3, palmový krystalický vosk 16/6 cm, 380 g, podložka břidlice, akryl ( lze použít k programování vody) , mandala akryl a tekuté perly, ve svíčce krystal pro zesílení energie vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, Uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie.


333,00 Kč