Utajený Bůh v nás : Početí

Utajený Bůh v nás: Početí

Vítám ve svém životě zázraky, ve všem co dělám se mi daří a mám odvahu žít své sny. Můj život je každým dnem báječnější, o všechno je postaráno a mám ve všem štěstí.

Afirmace : Kráčím kupředu v kruzích a míjím vše svazující , tančím po magické cestě naplnění.. Vše co je pro mě připraveno mě obdaří láskou a hojností. Jsem v milosti a milována. Děkuji.

Pro podporu uzdravení a proces, , aby mohl působit je zakomponována Bachova esence č 13..

Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .

.Náramek Lávový kámen je nosičem silné energie a probouzí ji i v nás. Boří zacyklenou únavu a letargii. Silný ochranný kámen, a proto se vyplatí jej nosit jako amulet. Rozhodně při zapálení svíčky doporučuji sundat nebo rolovat dolů. Tento kámen probouzí skrytou energii, díky níž proudí radost a důvěra v život. Je to silný ochranný amulet, pomáhá proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života a depresím. Obnovuje a podporuje proud životní síly, dobrou náladu. Silné spojení s Matkou Zemí a vnímání vlastní síly.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet, Bachova esence, podložka břidlice, akryl ,krystal ve spodu svíčky. Náramek Lávový kámen.


350,00 Kč