Vědma z říše divů : Krystalické léčení

Vědma z říše divů : Krystalické léčení

Vztah ke kompromisům, stát si za svým, víra v hlas intuice a duše, rozpuštění obav a strachů,

Uvolňující a laskavá energie k vytvoření takových podmínek, aby se dařilo v souladu s požadavky a touhou DUŠE. Energie otevírá bránu k propojení vašich myšlenek, slov a činů. Jste v energii, kdy zůstáváte věrni svým cílům a víře, že pokud se něco jeví, že to můžete zdánlivě ztratit, nikdy nepřijdete o to, co vám skutečně patří.

Energie zbavuje popírání pravdy o své situaci. Na každou otázku znáte odpověď, verze NEVÍM neexistuje, protože vy víte. To že vám brání strach připustit si, že znáte řešení , cestu a nápaditost na všech úrovních - se rozpouští. S její pomocí začnete konat vše to, co otevírá dveře k lásce, úspěchům,

k důvěře a harmonii, energie posiluje empatii a citlivost, přivádí nové možnosti. 

Ochranná Andělka podpory záměru.

 Proces léčení: čti nahlas _ Nechť inteligence a láska vesmíru podporuje mou tvořivou myšlenku, aby se mohla v pravý čas uskutečnit a plně se rozvinout. Zůstávám věrná a oddaná své vlastní cestě. Vše je nádherně dobrodružné. . Děkuji

 Krystal vložený do spodu svíčky projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, přináší novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Zesiluje energii svíčky, , uvolňuje ji a reguluje, aby bylo dosaženo harmonie .

 Modré oko má chrání svého majitele před zlými silami, zlobou či uhranutím. Talisman má moc tyto síly odrážet. Když se stane, že se amulet sám při odrážení zlé síly rozpadne na kousky, je potřeba ho okamžitě vyhodit, protože z něj vytéká nahromaděná zlá energie. Sloni přitahují štěstí.

Palmový krystalický vosk 380g, 16/6 cm, vonná esence Tibet , Bachova esence 5,20, podložka břidlice. Krystal ve spodu svíčky. Náramek záměru nutné při zapálení sundat, doporučuji nosit během ozdravného procesu.


350,00 Kč